fbpx

4-päevane transformatsiooni väljakutse

Unusta tundidepikkused treeningud. Unistuste keha on võimalik saavutada vaid 4-minutilise treeninguga päevas.
Unusta motivatsiooni ja tahtejõu puudus! Muutes oma sisemisi “programme”, suudad sa kergusega soovitud tegevusi valida.

4+1 päeva vägevat sisemist muutust

Interaktiivne Õppimine

Üllatused ja Auhinnad

Boonus Sessioonid

Kas see oled Sina?

 • Sa oled andnud endale lubadusi, et homme alustan trenniga! Alustadki, kuid nädal hiljem oled vanale rajale tagasi kukkunud ja trenni tegemine on tahaplaanile jäänud.
 • Sa oled mõelnud: “Miks ma ei suuda oma soovitud eesmärke saavutada? Mis mul viga on?”
 • Sind valdab pettumus ja eneseusalduse kadumine.
 • Sul on välimusest tingitud enesekindluse puudus ja seetõttu ei julge sa ilusaid ilmasi, veemõnusi ja intiimsust kallimaga nautida. 
 • Sa leiad pidevalt vabandusi: “Ma olengi selline, kes ei oska trenni oma päevaplaani paigutada. Mul lihtsalt ei ole aega. Ma olen niigi väsinud ja kurnatud“ jne, jne
 • Sa ei julge jõusaali ega rühmatrenni minna. Sa kardad endast rumalat muljet jätta kui harjutused välja ei tule. 
 • Laste ja/või lastelastega aktiivselt kaasa liikuda ei jaksa, sest väsid väga kiirelt.
 • Treppidest üles minek on raske, sest see võtab sind võhmale.
 • Sul on kodus mitu treeningprogrammi, trenažööri ja muid treeningvahendeid, kuid tulemuseni ei ole need sind ikka veel viinud.

Kas see tahaksid olla Sina?

 • Peeglisse vaadates oled rahul sellega, milline keha sulle sealt vastu vaatab.
 • Trenni tegemine ei ole sinu jaoks kohustus, sa teed seda hea meele ja rõõmuga, sest see on sinu olemus.
 • Sa saad oma laste ja/või lastelastega koos joosta ja mängida, ilma, et jooksmine sind liialt võhmale võtaks.
 • Treppidest üles minek ei võta sind enam hingeldama. Pigem imestad kuhu teised nii kauaks jäävad.
 • Sa oled oma kaaslase jaoks atraktiivne!
 • Sa toitud teadlikult, sest sa armastad ennast ja oma keha.
 • Sul on igapäevaselt hea tuju ja palju energiat. 
 • Sul on motivatsiooni lisaks trennile ka teiste unistustega rohkem tegeleda.

Treening on selle tähistamine, mida su keha teha suudab,
mitte karistus selle eest, mida sa söönud oled.

Kuidas see võimalikuks muuta?

Osale 4-päevasel väljakutsel ja saad konkreetsed teadmised ning abivahendid enesemotiveerimiseks ja soovitud eesmärkide saavutamiseks. 

Väljakutse teemad:

PÄEV 1: Füüsiline Treening - Õnne ja heaolu alus

Millist mõju avaldab treening meie kehale ja ajule ning kuidas füüsiline treening on otseselt seotud meie õnnelikkuse tasemega. Tugeva soovi loomine.

PÄEV 2: Takistuste tuvastamine ja uue Mina loomine

Kuidas me ise enda edu läbi alateadliku sisekõne saboteerime ja kuidas seda muuta?

PÄEV 3: Miks Motivatsioon Meid Alt Veab?

Mis on tahtejõud ja motivatsioon ning kuidas need töötavad? Kuidas meie aju meie soove saboteerib ja kuidas seda muuta?

PÄEV 4: Parim Treening

Millised on erinevad treeninguliigid. Milline neist annab parima tulemuse soovitud eesmärgi saavutamiseks?

BOONUS PÄEV: Kasulikud nõuanded eesmärgi saavutamiseks

Kasulikud nipid ja nõuanded eesmärkide saavutamiseks vajaliku järjepidevuse saavutamiseks.

Lisaks palju praktilisi harjutusi, mis aitavad soovitud
eesmärkide saavutamiseks tugeva vundamendi luua.

Tee tänased valikud nii, et su tuleviku Mina
on tehtud valikute eest tänulik

Kes on Armin Pajula ja miks just tema on parim
selle väljakutse läbiviijaks?

Minu nimi on Armin. Olen koolitaja, mentor ning teadliku elu teejuht, kes on pühendunud iseenda parima versiooni loomisele ning läbi selle erakordse ning imelise elu loomisele ning elamisele.

Minu suurimaks visiooniks elus on aidata võimalikult paljudel inimestel teha seda sama, ehk luua oma parim versioon ja elada täisväärtuslikku ning oma potentsiaalile kohast elu. Elu, mis on tähendusrikas ning täiega väärt elamist.

Veel mõned aastad tagasi oli minu üheks suurimaks takistuseks soovitud tulemuste saavutamisel vähesest motivatsioonist tingitud järjepidevuse puudus. Saades probleemist teadlikuks, otsustasin sellesse teemasse sügavale sukelduda.
Peale aastaid teadmiste kogumist ning enda peal katsetamist, olen süviti mõistnud, kuidas meie aju seoses motivatsiooni ja tahtejõuga töötab ja kuidas neid teadmisi ära kasutada.

Kuna üheks minu väärtuseks elus on efektiivsus, otsin alati lahendusi, mis võimaldaks vähima ajaga võimalikult maksimaalse tulemuse saada. Sama kehtib ka treeningute kohta, ehk mis treening annab võimalikult väikese ajaga parima tulemuse.

Saan õige pea 46 aastaseks ja võib öelda, et ma olen oma elu parimas füüsilises vormis. Ma tunnen ennast oma kehas suurepäraselt ja ma saan nautida kõike, mida suurepärane füüsiline tervis võimaldab.

Nüüd on aeg ajaga omandatud teadmised ja kogemused edasi anda, et ka sina saavutaks oma soovitud eesmärgid.

Mida teised Armini väljakutsete kohta on öelnud

Järje (4)

- Kaire Rappur -

Armin on nii elurõõmus ja entusiastlik koolitaja. Tema teadmistepagas on vist ääretu. Kõiki ta teadmisi korraga hoomata on esialgu keeruline, kuid kui elus mõni valiku koht tuleb, siis nüüd peale seda väljakutset on õiget valikut nii lihtne teha. Sest need olukorrad tulevad mulle tuttavad ette. Sellelt väljakutselt sain palju teadmisi ja 4 minutit päevas leian kahe pisikese poisi kõrvalt isegi mina. 

Eve Jürgenson

- Eve Jürgenson -

Mis mind motiveeris väljakutses osalema?  Sisetunne on see, mis käskis. Alguses ei olnud suuri ootusi. Liitusin kui väljakutse juba käis. Kui 1. väljakutse päeva järgi kuulasin, siis juba taipasin, et see on midagi teistsugust, kui ma tavaliselt kuulanud olen. Siin oli see puzzle tükk, mis puudu oli. Väljakutsest olen palju taipamisi saanud. Ma teen mingeid asju alateadlikult, aga nüüd tuli taipamine ja teadmine, et keha ja sisetunne teavad ,mis on õige.
Näen tõesti, et sa tahad inimesi aidata ja see kõnetas mind täiega. Suured tänud!

Anneli

- Anneli Uutar -

 Märkmeid on palju tehtud, sest mulle meeldib asju üles kirjutada ja hiljem neid uuesti lugeda, et mälu värskendada.
Ma olen ütlemata tänulik Sulle Armin Pajula. Oma elu jooksul olen ma läbinud väga palju erinevaid koolitusi ja olen aru saanud, et koolitajaks ei õpita vaid selleks sünnitakse ning sina kuulud parimate hulka.
Aitäh Sulle veelkord!

- Raili R -

Mind motiveeris väljakutsega liituma soov olla edaspidi järjepidevam tegevustes, mis looksid mu ellu suurt ja olulist muutust. Siiani olen olnud tubli alustaja, aga siis tuleb hetk, kui kõigele käega löön ja olen jälle vanal rajal tagasi. Ja ma tahan seda mustrit lõpuks muuta!
Olen väga rahul sellega, et avastasin Sinu väljakutse ja iga päev leidsin aega, et salvestused järgi kuulata. Sain palju põhjalikku ja head infot, kuidas liikuda oma eesmärkide poole ning poolel teel mitte loobuda.
Kõige rohkem meeldis Sinu positiivsus ja tahe nii väga inimesi aidata ning et väljakutsel oli palju materjali, mida esitada. Väga meeldis, et rääkisid lugusid ja tõid näiteid, kuidas seda kõike elus kasutada saaks.
Kõige suurem taipamine oli, et tuleb muuta enda identiteeti- ma juba olengi see inimene, kelle eluviis on tervislik ja lihtsalt teengi järjepidevalt ja vastu vaidlemata soovitud tegevused ära.
Kindlasti teeksin veelgi mõne Sinu väljakutse kaasa- see oleks põnev ja silmiavav. Oskad hästi motiveerida oma elu muutma.
Suured tänud selle väljakutse eest!

õnne sagur õige

- Õnne Sagur -

Armini väljakutsesse jõudsin täiesti juhuslikult. Kuna see teema on mind juba mõnda aega huvitanud, otsustasin kuulata-osaleda.
Tahan tunnustada Arminit selle eest, et ta suutis oma väljakutsel vähemalt minu jaoks hulgaliselt väärtust pakkuda. Tasuta üritustel jäävad koolitajad sageli üldsõnalisteks ja praktiliste oskuste andmine jäetakse enamasti edasiste ja juba tasuliste koolituste jaoks. Siin aga võttis Armin osalejatel kenasti käest kinni ja suunas nad kohe tegutsema. Indu lisas ka mõnus motivatsiooniprogramm. Tänu sellele sain oma esimesed reaalsed sammud astutud, mis muidu oleksid ilmselt veel tükiks ajaks ootele jäänud. 👍🙂

mati abroi õige

- Mati Abroi -

Mind motiveeris väljakutsega liituma soov ja tahe muuta oma harjumusi. Senised harjumused pole andnud mulle soovitud tulemusi. Oma ootusi ma väga kõrgeks ei seadnud, vaid püüdsin anda endast parima.  Väljakutse käigus kuulsin vanu tuttavaid tõdesid mida ma juba varasemalt olen teadnud, kuid olen edutult oma elus rakendanud. Kuulsin ka uut infot, mis pani mind teistmoodi mõtlema. Mulle meeldis Armini rõõmus ja tegutsemisvalmis meeleolu.
Kui Armin otsustab teha uusi väljakutseid, siis ma olen kindlasti nõus nendest osa võtma.

Järje (2)

- Kristiina Ruben -

Tänu selles väljakutses osalemisele, olen saanud oma “Miksi” paika ja oman nüüd palju rohkem teadmisi, kuidas meie alateadlikud mustrid meie trenni valikut mõjutavad. Minu jaoks ei ole trenn enam vastumeelne tegevus, vaid ma naudin seda. Tean trenni kasutegureid erinevates eluvaldkondades. Selle väljakutse suurim tapamine on see, et enesekindluse uuesti üles leidmine on ainult minu enda valikute küsimus. 

- Mirjam Re -

Vaatan ja vaatan…no on alles minekut ühel. Ah et mis mõttes🤔. Lihtsalt see kaasakiskuv energia…töötoad on nii mõnusad, et neid võiks kauem kuulata. See vaba ladna olemine. Kiire reageerimine loovalt vääramatutele jõududele…
Kas teeks midagi teisiti… No kes veel suudaks oma tegevustest nii “laksu all” olla…sellises fiilingus ja elevuses?

Soeta väljakutse lindistused

ja võta tagasi enesekontroll oma tervise ja keha heaolu üle juba täna!

Aitab vabandustest!

Sinu unistuste keha ootab sind
33
00
 • Füüsiline Treening - Õnne ja heaolu alus
 • Takistuste tuvastamine ja uue Mina loomine
 • Tahtejõud ja selle kasvatamine
 • Treeningute liigid ja treeningkava loomine
 • Nõuanded soovitud järjepidevuse saavutamiseks

Armin Pajula

Teadliku elu teejuht
EBYLiM – Koht, kus sünnib transformatsioon