📢 EBYLiM Töökuulutu...
 
Teavitused
Puhasta kõik

📢 EBYLiM Töökuulutus! 😊

12 Postitused
4 Kasutajad
4 Meeldimisi
817 Vaatamisi
Armin
183
13
Embleemid:
Postitused: 248
Admin
Postituse looja
Teadliku Elu Teejuht
Liitunud: 3 aastat tagasi

Hei, imeline! 😊✨

Siin on nimekiri tegevustest, mis aeglustavad märgatavalt minu peas oleva suure visiooni täide viimist ja läbi selle tuhandete ja tuhandete inimeste elukvaliteedi positiivselt mõjutamist.

Palun viska pilk sellele nimekirjale ja vaata, kas miski kõnetab sind või tead äkki kedagi, keda mõni nendest tegevustest kõnetada võiks ja kes sooviks sellele suurele liikumisele õla alla panna, siis anna endast kindlasti märku.

Aitäh, et hoolid! 🙏

➖➖➖➖➖➖ Tegevused, mis ei nõua erilist tehnilist oskust ja teadmist ➖➖➖➖➖➖➖

☀️ Sotsmeedia haldamine (virtuaalne assistent)

  • FB ja/või blogis postituste tegemine (Suurem osa tekstist on valmis kirjutatud) ja jagamine. Mõningatel juhtudel annan idee ja sõnumi sisu ette ning tekst tuleks sinul kirjutada.
  • YouTube video üles laadimine (Suurem osa video kirjeldusest on valmis kirjutatud).
  • Sotsiaalmeedias lihtsamatele küsimustele vastamine
  • Plaanin ka Tiktokis videoid tegema hakata, seega videote sinna üles laadimine.

☀️ E-kirjade saatmine (Mailchimp keskkonnas

  • Hea oleks kui teksti ise kirjutaksid. Ma annan ette e-kirja sisu ja olulisemad punktid, sinu ülesanne on see ilusaks ja hästi loetavaks sõnumiks voolida.

☀️ Foorumi moderaator

  • Keegi, kes aitab tagataustal foorumit hallata. (Inimeste ja preemiate haldamine. Foorumi adminni paneelis vajalike muudatuste tegemine. Tõlkimine)
  • Lihtsamatele küsimustele vastamine.

    Ãœks inimene on selle jaoks juba olemas, kuid kui uus planeeritud platvorm tööle läheb, oleks hea, kui vähemalt 2 inimest oleks. 😊

☀️ Google / Exceli tabelite haldamine

  • Erinevate Exceli tabelit vajavate nimekirjade haldamine Google Drives või Excelis.

 

NB! Kõikidele eelnevatele tegevustele saab soovi korral samm-sammulised õpetused luua. Ei pea ise leiutama hakkama 😉

➖➖➖➖➖➖ Rohkem spetsiifilisi oskusi nõudvad tegevused ➖➖➖➖➖➖➖

⭐ Pilditöötlus

  • Postituste ja ürituste jaoks vajalike piltide kujundamine (Olen ise siiani kasutanud Canva keskkonda ja spetsiifilisemate tööde puhul ka Photoshopi).

⭐ WordPress kodulehe haldus

  • Kodulehe kujundamine ja haldus, mis nõuab WordPressi tundmist ja vahest ka kodeerimise oskust.

------------------------------------

Kui ma saan kasvõi natukenegi nendest tegevustest ära delegeerida, saaksin pühenduda rohkem sellistele tegevustele, kus mind asendada ei saa ja kus ma saan just mulle omaseid oskuseid ja teadmisi päriselt rakendada. Tegevused, mis aitavad lõpuks muuta tuhandete inimeste elukvaliteeti.

Kui tunned, et saad millegag aidata, siis kirjuta julgelt ja vaatame, kuidas üksteisele kasulikud saame olla. 😇

Ãœhiselt tegutsedes saavutame palju rohkem ja mõjutame palju rohkemaid inimesi. 😇💖👫

Vasta
Postituse Sildid
11 Vastust
6 Vastust
Registreeritud kasutaja Krüpto Teejuht
Liitunud: 1 aasta tagasi

14
4
Embleemid:
Active Member
Postitused: 11

@armin Tere. Kui leian inimesed või inimesed, kes soovivad Sind aidata, siis mis oleks järgmine samm, mis peaksin tegema?

Vasta
Armin
Admin
Liitunud: 3 aastat tagasi

183
13
Embleemid:
Teadliku Elu Teejuht
Postitused: 248

Võib mulle Facebookis kirjutada või siis saata email armin.pajula@gmail.com

Aitäh sulle! 🙏

Vasta
Registreeritud kasutaja Krüpto Teejuht
Liitunud: 1 aasta tagasi

14
4
Embleemid:
Active Member
Postitused: 11

@armin Tänud😍

 

Vasta
Registreeritud kasutaja Krüpto Teejuht
Liitunud: 1 aasta tagasi

14
4
Embleemid:
Active Member
Postitused: 11

@armin Ãœks neiu kelle nimi on Maarja saadab Sulle ilmselt peagi meili😍

Vasta
Armin
Admin
Liitunud: 3 aastat tagasi

183
13
Embleemid:
Teadliku Elu Teejuht
Postitused: 248

ootan põnevusega!

Vasta
Registreeritud kasutaja Krüpto Teejuht
Liitunud: 1 aasta tagasi

14
4
Embleemid:
Active Member
Postitused: 11

@armin Veel üks neiu lubas sulle kirjutada. Nimeks Marina

Vasta
30
77
Embleemid:
Postitused: 16
Moderator
Foorumi Kasutaja
Liitunud: 1 aasta tagasi

Olen oma raamatupidaja elukutse tõttu ja ka lihtsalt huvist üks jagu exceleid ja Google arvutustabeleid koostanud. Väga suureks spetsialistiks end ei pea, aga mu koolituste materjalide hulgast leiab ka exceli koolituse kust vajadusel teadmisi värskendada. 
Sotsiaalmeedias olen ka valmis jagama oma teadmisi.

Vasta
2 Vastust
Armin
Admin
Liitunud: 3 aastat tagasi

183
13
Embleemid:
Teadliku Elu Teejuht
Postitused: 248

Aitäh!

Oled sa kindel, et peale foorumiga majandamise on aega ka muude asjadega tegeleda? Aga eks me saame jooksvalt vaadata. 😊 

Vasta
Moderator
Liitunud: 1 aasta tagasi

30
77
Embleemid:
Foorumi Kasutaja
Postitused: 16

@ammikas Mul puudub praegu igasugune arusaam kui palju see võiks aega võtta. Samas loodan, et sotsiaalmeedias on teisigi kes on valmis jagama.

Vasta
28
52
Embleemid:
Postitused: 16
Admin EBYLiM Kuld
Foorumi Kasutaja
Liitunud: 1 aasta tagasi

Minul on iseenesest WP haldamise ja Elementori kasutamise ning pilditöötluse kogemus (ja selleks ka spetsprogramm (mitte Photoshop) olemas) 🙂

Vasta
1 Vastus
Armin
Admin
Liitunud: 3 aastat tagasi

183
13
Embleemid:
Teadliku Elu Teejuht
Postitused: 248

@madli kirjutan sulle messengeri 😊

Vasta
Jaga:

No forums have been created here yet.