KUI TASAKAALUS ON SINU ELU?

Kui Kvaliteetne ja Potentsiaali Lähedane Su Elu Päriselt On?
ning Mis Sind edasiminemast Takistab?

ELURATAS – Mis see on?

Võib olla oled sa juba varem kuulnud sellisest asjast nagu eluratas. Aga võib olla ka mitte.
Mis see on ja miks on see vajalik?

ELURATAS

Pilguheit sellesse, mis Su Elus Tegelikult Toimub

Eluratas näitab, kui tasakaalus ja kvaliteetne su elu tegelikult on. Lühidalt, see näitab kui hästi ja oma potentsiaali lähedal sa elad.
Me saame olla tõeliselt õnnelikud ja elada täisväärtuslikku elu vaid siis, kui kõik eluvaldkonnad on omavahel harmoonias ja tasakaalus ning ka piisavalt kõrge “kvaliteediindeksiga”.
Nagu ratas. Ratas veereb sujuvalt vaid siis, kui ta on ilusti ümmargune (eluvaldkonnad on tasakaalus) ning ka rehvid on ilusti täis pumbatud (valdkondade kvaliteediindeksid on piisavalt kõrged).
Eluratta põhalik analüüs näitab kui tasakaalus ja kvaliteetne on su hetke elu ja millele peaks keskenduma, et rohkem tasakaalu ning harmooniat luua.

12 valdkonda, mis kõik omavad elukvaliteedile ning üldisele heaolule tugevat mõju.

Kui tasakaalus on SINU elu? Kui õnnelik ja kui kvaliteetne on Sinu elu kõigis 12 valdkonnas?

Mis valdkonnad, tahaks rohkem tähelepanu? Mis valdkonnad hoiavad sind elus kinni?

Mis oleks järgmised sinu heaolu ning õnnetaset kõige rohkem mõjutavad sammud?

ELURATTA PÕHJALIK ANALÜÜS

12 VALDKONDA ja 118 KÜSIMUST!

118-nest hoolikalt valitud küsimusest koosnev küsimustik, mis annab põhjaliku ülevaate Sinu elu hetkeseisust kõigis 12 eluvadkonnas ja nende omavahelisest tasakaalust.

HETKESEIS vs TULEVIK

Küsimustik annab võimaluse ka heita pilk eeldatavale tulevikule. Kas mõne konkreetse valdkonna tuleviku väljavaated on pigem positiivsed või negatiivsed

MIS TAKISTAB EDASIMINEKUT

Küsimustiku abil jõuame selguseni, mis Sind kõige rohkem kinni hoiab. Mis takistab Sind edasiminemast ja elu täisväärtuslikult ja külluslikult elamast?

JÄRGMISED SAMMUD

Testi lõpus vaatame järgmisi võimalikke samme, mis annavad kõige suurema ning kiireima tulemuse

MIDA TEISED ON ANALÜÜSI KOHTA ÖELNUD

VEEL MÕNED TAGASISIDED

ELURATTA ANALÜÜSI ÜLEVAADE

Testist lähemalt: Mis see täpselt on? Kuidas seda teha saab? ja mis see maksma läheb?

ELURATTA ANALÜÜS
Paljude arvates pole selline elu võimalik, kus kõik valdkonnad on omavahel harmoonias ja kõrge kvaliteediga.

Kuidas sinuga lood on? Kas sa usud, et selline elu on võimalik?
Ma julgen väita, et selline elu on täiesti võimalik ja ka teostatav, kuid see nõuab teadlikku lähenemist ja pühendumist.
 
Aga nagu ikka, iga teekond algab esimesest sammust ja enda elu loomise esimeseks sammuks on hetkeolukorra täpne kaardistamine ning järgmiste sammude paika panemine.
 
Ja siin tulebki eluratta põhjalik test appi. 😊🤝
Lisaks hetkeolukorra kaardistamisele ning tähelepanu vajavate valdkondade välja selgitamisele, vaatame ka, mis oleks järgmised sammud soovitud muutuse loomiseks.
 

Eluratta test on 1 vs 1 vestlus, mille kestuseks on 2,5 tundi.
Vestluse käigus vaatame sisse 12. eluvaldkonda, võttes need üksipulgi lahti läbi 118 hoolikalt valitud küsimuse. Küsimuste tulemusel saame väga hea pildi, mis sinu elus hetkel toimub.
Esiteks, kui ümmargune su eluratas on, ehk kui tasakaalus ja harmoonias erinevad valdkonnad omavahel on ja teiseks, kui kõrge iga valdkonna kvaliteediindeks on.

Küsimustik on unikaalselt koostatud ja see annab ka hea pildi hetkeseisu ja tulevikuvaadete suhtest. Kas valdkonna tulevik on helge ja läheb praegust tegevust ja olukorda arvestades aina paremaks või on tulevik tume ja kui midagi ette ei võta, siis läheb seis kehvemaks.

Testi käigus leiame need valdkonnad, mis kõige rohkem tähelepanu vajavad ning millega tegeledes enamasti ka kõige kiirem elukvaliteedi kasv tuleb. Küsimustik aitab välja selgitada ka selle, mis igat valdkonda kõige rohkem pidurdab.

Peale kitsaskohtade leidmist, vaatame, mis võiks olla järgmised sammud, mis kõige kiiremini edasi viiks ja muutust tooks ja seda just sinu jaoks olulistes valdkondades.

Peale testi läbimist, saad sa kogu küsimustiku endale ja see annab sulle suurepärase võimaluse seda iseseisvalt veel lahata ning läbitöötada, mis on suurepäraseks baasiks edasise tegevuskava loomisel ja elu järgmisele tasemele viimisel.

Soovi korral on võimalik ka minuga koos seda teha. Ehk ma aitan sul oma unistused ja eesmärgid reaalsuseks muuta ja seda 12. erinevas eluvaldkonnas.
Ning juhul, kui sa ei tea, mis on sinu unistused ja eesmärgid, siis aitan sul ka need kindlaks teha, millega kaasneb ka põhjaliku strateegia ja igapäevase tegevuskava loomine, et need unistused ka täidetud saaks.

12 VALDKONDA
KUIDAS TESTIS OSALEDA?

Soovid oma ellu rohkem selgust ja sooviksid läbida põhjalikku eluvaldkondade analüüsi?
Kliki alloleval nupul, vali endale sobiv aeg ning võtame su elu põhjalikult luubi alla. 😊🤝💖

[forminator_form id=”32624″]

MIS SEE MAKSAB?

Kõigepealt küsi endalt, kui oluline on tasakaal ning üleüldine õnnelikkuse ja rahulolu tase sinu elus? Mis selle väärtus sinu jaoks on?
Mina aitan sul seda tasakaalu ja rahulolu luua, selgitades välja, mis hoiab sind kinni ja mis sa peaksid edasiliikumiseks tegema. Tasakaalupanus selle eest on 125 kuldmünti (euri).

Tasakaalupanuse tegemiseks vajalikud andmed saadan broneerimise kinnitusega.

Loe, mida teised on eluvaldkondade analüüsi kohta öelnud >>SIIN<<

Unistuste Elu Kiirendi

Peale eluvaldkondade analüüsi, on Sul võimalik liituda eksklusiivse Unistuste Elu Kiirendi programmiga. Ekslusiivse selles mõttes, et korraga on programmis jooksvalt maksimaalselt vaid 6 inimest. Kaalun veel hetkel ka online kursuse tegemist, mis võimaldab rohkematel inimestel programmi valida.

Unistuste Elu Kiirendi on totaalne elu muutuse programm, mille käigus loome sinu isikliku teejuhi sellise elu elamiseks, mis JUST SIND õnnelikuks teeb ja seda 12 erinevas elu valdkonnas.

PROGRAMMI LÜHIKIRJELDUS

Programmis läheme süviti igasse valdkonda ja igas valdkonnas läbime 5 etappi.

  1. Sinu lugu (uskumused) – Vaatame, mis lugu sa endale konkreetse valdkonna kohta räägid. Takistavad uskumused asendame edu toetavate uskumustega.
  2. Visioon – Selgitame välja, mis on sinu visioon selles valdkonnas. Mis just sind selles valdkonnas õnnelikuks teeb?
  3. Miks – Miks on see eesmärk või visioon sulle oluline? Ehk paneme paika motiveeriva MIKS’i, mis aitab rajal püsida ka siis kui raske on.
  4. Takistused – Mis takistused on sind eelnevalt kimbutanud ja mis takistused võivad eesmärgi poole liikudes ees olla? Kuidas neid takistusi vältida või ületada?
  5. Strateegia – Mis sammud on vajalikud eesmärgini jõudmiseks? Mis tegevused tuleks lisada oma päevakavasse, mis teadmised tuleks omandada, mis iseloomu omadusi tuleks arendada jne?

Peale kõikide valdkondade läbivõtmist, leiame suurima võimendusega valdkonna (valdkond, mis teisi valdkondi kõige rohkem mõjutab) ja võtame selle veelgi sügavamalt lahti.
Peale seda koostame strateegia selle valdkonna eesmärkide saavutamiseks ning paneme paika täpse tegevuskava.

Programmi käigus võtame kasutusele ka abivahendid, mis aitavad eesmärkide saavutamiseks vajaliku järjepidevuse saavutada.

Programmi lõpus on sul oma iUnistuste Elu Kiirendi, kus on sees kõik, mis just sind õnnelikuks teeb. Ning ka see, kuidas see unistuste elu saavutada.

Rohkem infot programmi täpsete sammude, ülesehituse ning ka hinna kohta juba peale seda, kui praegune hetkeseis on kaardistatud. 😊
Hetkeseisu kaardistamiseks broneeri eluvaldkondade analüüs allolevale nupule klikkides.

EBYLiM – Koht, kus sünnib transformatsioon