Turundus läbi vestluse

Teistsugune lähenemine turundusele

Sul on toode, teenus või koguni raamat, mille nähtavale toomisega oled palju vaeva näinud. Hoolimata pingutustest ja igale poole postitamisest on sul tunne, et inimesed ei märka seda suurepärast võimalust, mille sa nende jaoks loonud oled.

Tunned, et sinu poolt toote loomisele kulutatud aeg on justkui raisku läinud. Loodetud tulu ei pasta kusagilt ja sa ei tea enam kuhu veel postitada, või kuidas oma toodet paremini turundada? Tahaksid alla anda? Vägisi kipub peale mõte: oligi liiga palju loodetud, et minu ideest asja saaks.

Aga kas oled mõelnud vestluse vormis tooteesitluse peale? Idee on luua vestlus, mille käigus uurin sinu toote kohta ja sina saad vastata nagu räägiksid oma sõbrale enda tootest. Kuulates sind, juhin vestlust hoolikalt valitud küsimuste abil. Hoian vestluse voolavana ja jälgin, et ükski oluline detail ei jääks välja toomata.

Intervjuu vormis vestlus on üks huvitav meetod, kuidas oma tootega nähtavale tulla. Muidu tüütuna tunduv müük on asendunud meeldiva vestlusega mis võtab sinult pinge maha ja jätab peale vestlust meeldiva tunde. Kuulajad näevad emotsioone, mis peituvad sinu toote, teenuse või raamatu taga ja neil on palju lihtsam sinuga samastuda ning see aitab paremini mõista sinu toote väärtust.

Vestlust on võimalik organiseerida nii video vahendusel kui ka füüsilise toote esitlusena.

Turundus läbi vestluse info

KESTUS: Vastavalt soovile
HIND:  Kokkuleppel
KOHT: Kas veebis või füüsiliselt kohapeal

Lühidalt: Kui soovid ennast või oma toodet/teenust põneva vestluse abil atraktiivsemaks muuta, siis broneeri sobivuskohtumine ja vaatame, kas ja kuidas ma sind selles aidata saan.

Aitäh Sulle usalduse eest!