Veebipoe müügitingimused

Meie teenuste Ning Toodete ostu- ja Müügitingimused

Palun lugege Tingimused hoolikalt läbi. Andke Meile teada, kui Teil tekib Tingimustega seoses küsimusi.

1. Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Käesolevad ostu- ja müügitingimused (edaspidi „Tingimused“) kehtivad kõikidele veebilehel https://blog.ebylim.com (edaspidi “Veebipood”) pakutavatele koolitustele ja kursustele (edaspidi „Koolitused“), mida vahendab ja korraldab Thrive OÜ, registrikood 14845936, asukohaga Koondise 26-12, Saue, Harju maakond, 76505 (edaspidi „Meie“ või “Müüja”).

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes.

Teave toote kohta on esitatud Veebipoes vahetult toote juures.

2. Tellimuse vormistamine

Toote soetamiseks tuleb ostjal (edaspidi “Teie” soovitud toode välja valida ning täita nõutud andmeväljad. Palun arvestage, et Me loeme Teie poolt sisestatud andmed õigeteks. Tellimuse lõpus kuvatakse teile Teie tellimuse lõplik tasu, mille saate tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

  • Pangaülekanne
  • Visa/Mastercard kaardimaksed

Kaardimaksed toimuvad väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Müüja arvelduskontole.

3. Koolituse ostja õigused ja kohustused

3.1 Osaleja registreerimine

Müüja poolt pakutaval Koolitusel osaleda sooviv isik loetakse automaatselt kursusele registreerunuks peale makse laukumist Müüja pangakontole. Koolitusele registreerunuks loetakse isik, kelle andmed sisestati koolituse ostuhetkel täidetud vormi.

Koolitusele ei lubata isikuid, kelle andmeid pole ostuhetkel täidetud vormi sisestatud ja/või kelle makse pole müüja pangakontole jõudnud.

3.2 Registreeringu muutmine

Koolitusel osaleja nime saate Müüja nõusolekul muuta hiljemalt 2 (kaks) tööpäeva enne Koolituse algust. Saatke e-posti aadressile piireuletades@ebylim.com vastavasisuline ettepanek. Teavitame Teid oma otsusest hiljemalt 1 (üks) päev enne Koolituse algust.

3.3 Koolitusest loobumine ja Koolituse edasilükkamine

Teil on võimalik koolitusest loobuda ning koolituse eest tasutud summa tagasi küsida 14 päeva jooksul peale soovitud koolituse eest tasumist, juhul, kui koolituseni on jäänud veel vähemalt 5 päeva. Kirjutage oma koolitusest loobumise soovist e-posti aadressil piireuletades@ebylim.com

Peale 14 päeva möödumist koolituse ostust, ei ole võimalik koolituse eest tasutud raha tagasi küsida. Teil on järgneva 3 (kolme) kuu jooksul võimalik osaleda samaväärsel koolitusel, mis toimub peale ostetud koolituse algust. Ostetud koolitusest loobumiseks ja teisele koolitusele registreerimiseks, tuleb hiljemalt 5 päeva enne loobutava koolituse algust oma soovist müüjale e-posti piireuletades@ebylim.com teel teada anda. Odavama koolituse puhul, hinnavahet tagasi ei maksta. Võimalik on osaleda ka mõnel kallimal koolitusel, tasudes koolituste hinnavahe. Kui koolituse alguseni on jäänud 4 või vähem päeva, koolitusest loobuda ei ole võimalik.

Te ei saa loobuda koolitusest ega koolituse eest tasutud raha tagasi küsida, kui tegu on veebikoolitusega, millele Teil on kohene ligipääs peale makse laekumist müüja kontole.

Ühtlasi ei saa tee loobuda koolitusest, mille Te valisite asenduseks ühele juba eelnevalt loobutud koolitusele.

4. Müüja õigused ja kohustused

4.1 Koolituse ära jäämine või edasilükkamine

Müüjal on õigus Koolitus ära jätta või muuta Koolituse toimumise kuupäeva ja kellaaega. Me teavitame Teid Koolituse ärajäämisest esimesel võimalusel või vähemalt 1 (üks) päev enne koolituse plaanitud algust.

Koolituse ärajäämise korral on Teil õigus: (1) osaleda samal koolitusel mõnel teisel kuupäeval, või (2) valida uus koolitus, mille maksumus ei ületa Koolituse eest makstud summat, või (3) saada Koolituse eest makstud summa tagasi. Peale koolituse ära jäämist, andke oma valikust teada e-postil piireuletades@ebylim.com

4.2 Tehnilised probleemid koolituse läbiviimisel

Me ei vastuta võimalikest tehnilistest probleemidest ja riketest, mis on Meie tegemistest sõltumatud.
Juhtudel, kus probleem ei ole ei ostja ega müüja tegevusest või tegevusetusest tingitud ja mis tekitab olukorra, kus koolitus ära jääb, võimaldame ostjal osaleda samal (teisel kuupäeval) või mõnel võrdväärsel meie poolt pakutaval koolitusel.

4.3 Müüja vastutus

Meie, kui koolituse läbiviija ülesanne ja vastutus on pakkuda võimalikult kvaliteetseid koolitusi, mis võimaldavad meie klientidel saavutada soovitud tulemusi. Kuid me ei vastuta koolituste tulemuste eest. Koolituste tulemus on täielikult sõltuv koolitusel osaleja motivatsioonist ja soovist õpitud ideid ja tehnikaid ka päriselt rakendada.

5. Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Me kasutame Teie poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning toote Teieni toimetamiseks.

Me saadame Teile uudiskirju ning pakkumisi Teie e-maili aadressile ainult juhul, kui Te olete selleks soovi avaldanud, sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Teil on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Lahkhelide lahendamine

Kui Teil on Meie toodete ja teenuste osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile piireuletades@ebylim.com

Me anname endast parima, et mõlemad osapooled tuleks võimalikest vaidlustest võitjana välja. Kliendi rahulolu on meile väga oluline.

Tekkis küsimusi? Kirjuta meile!

Selleks saada kiri epostiaadressil piireuletades@ebylim.com