KASVAME KOOS JA MUUDAME MAAILMA PAREMAKS

UUE ÕPPIMINE SAAB OLLA
ELAMUS...

Kui inimene ületab enda hirmud ja lõpetab asjade edasilükkamise avastab ta endas tunde, et on piisav ja saab hakkama. Ta seisab auga oma tões, väärtustab oma elulugu ja õppetunde. Tal on sõnum ja potentsiaalselt autentne kaubamärk. Selle tulemusena saab ta teenida väärtuslikKu tasu, mida ta sisimas teab, et on väärt. Ta on ainulaadne ja märkimisväärne. Sellega kaasneb enesekindlus, millega ta raputab turgu ja omab oma nišhi ning teenib inimkonda jagades oma sõnumit.

Armin Pajula

Maiko Johanson

William Koval

SEMINAR ja PUHKUS HIIUMAAL

SEMINAR HIIUMAAL ORJAKU MÕISAS

Täna on maailmas uus kuulsus, kes on hirmudest ja muudest piirangutest vaba ja see oled sina.
Sul on elulugu millest rääkida ja elust kogutud õppetunde, mida õpetada. Sul on sõnum, mida Eestiga jagada, ja selle tõttu saad ehitada autentse ja kuulsa kaubamärgi, kus saad tasu oma eluloo ja sõnumi levitamise eest potentsiaalselt kogu Eestile. Boonusena, avaldad sellega kogu maailmas tohutut mõju. Võid reisida mööda maailma ja teha seda, mis sulle meeldib ja mida sa tõeliselt armastad. Omades ilusat ja elustiili sõbralikku äri. See on sulle.
Võib-olla sa mõtled: “Millest sa räägid?” See on koolitaja jaoks, kes soovib elusid paremaks muuta. See on motivatsiooni kõneleja jaoks, kes soovib oma häält maailmaga jagada. See on teenusepõhise ettevõtte omaniku jaoks, kes on piisavalt kaua oma aega raha vastu vahetanud. See on eksperdi jaoks, kellel
on villand olemast oma ala kõige paremini hoitud saladus, töötades kellegi teise heaks. See seminar on sulle, kui leidsid ära enda südame ja hingega resoneeriva sõnumi ja avalduse. See oled Sina!

2 TASUTA WEBINARI

TUTVUSTAVAD MIDA HIIUMAA SEMINARIL PAKUME

LÕPP EDASILÜKKAMISELE

Aitab nendest raisatud tundidest, päevadest ja kuudest. Aeg on edasilükkamisele ja enda ning oma tegevuse saboteerimisele jäädavalt lõpp teha. Aeg on saavutada effektiivsus, mis suurepäraste tulemuste ning eesmärkide täitmiseni viib.

KUIDAS LEIDA OMA SÕNUM JA SEDA EESTIGA JAGADA

Kuidas leida oma lugu, sõnum ja edastada seda Eestile, luues sellega 4 erinevat sissetuleku voogu ja kasutades 7 lihtsat sammu ilma eelneva kogemuseta?

VÕIMALUS VÕITA HIIUMAA SEMINARILE
2 TASUTA PÄÄSET 400 EURO VÄÄRTUSES!

Jaga meie tasuta webinare oma sõpradega ja osale 400€ väärtuse kingituse loosimises

Täpsed Sammud loosimiseks

Jaga meie üritust oma Facebooki ajaliinil

Kopeeri jagatud postituse link oma ajaliinilt ja sisesta see loosimises osalemise vormi

Räägi sõpradega otse (Iga sõber, kes samuti webinarile registreerib, annab sulle 1 lisapileti loosimisele)

Ole meie webinaridel kohal või vaata need järgi. Kummalgi webinaril loosime ühe õnneliku võitja

Seminari idee, ja eesmärk on aidata inimesi, kes tahavad oma tegemistes ja teadmistes ning oskustes kiiremini järgmisele astmele tõusta, kuid on teadvustanud endale, et on jõudnud mingisuguse nähtamatu piirini. Nad on endaga piisavalt suure töö ära teinud, et leida endas alandlikkus paluda juhatust ja abi.
Samuti on see inimestele, kes tahavad enda elu üle ise kontrolli võtta sellel keerulisel ajastul, kus meie vabadusi piiratakse. Inimeste teadvusvälja tekib järjest rohkem vihjeid informatsiooni toodete jagamisest, müügist ja sellega inimkonna teenimisest ning see on teine idee ja eesmärk. Jagada väga väärtuslikku infot, mis puudutab enda eluloo ja teadmiste ümber sõnumi ja õppeprogrammi loomist, kas e-raamat, online videokoolitus/kursus või weebipõhine grupikoolitus ja isegi seminar, mis meil on nüüd tulemas Hiiumaal.
See informatsioon on töötav ja toimiv, sest seminari eestvedajad ise kasutavad seda infot. Eelkõige on nad tõestanud endale, et see töötab! Seega on kindlus ja soov jagada seda väärtust ka sinuga.

Seminar toimub siiani paljudele avastamata Hiiumaal, luksuslikus Orjaku Mõisas, eksklusiivsel Kassari saarel!

Seminari viivad läbi “Kasvame Koos” fb lehe eestvedajad Maiko Johanson, kes on USA-s laineid löönud raamatu “Success Unlimited by Maiko Johanson” autor, spiiker, teadliku eluteejuht ning viimastel aastatel õppinud kuidas luua ja müüa infotooteid. Armin Pajula, kes on võitluskunstide treener, spiiker, teadliku elu teejuht ja loomas uut innovatiivset online õppeplatvormi. Suuremaks väärtuseks on õhtujuht ja meeleolu hoidja Eestis viimastel aastatel laineid löönud ja palavalt armastatud William Koval, kes on “Koos muudame maailma paremaks” fb lehe looja ja eestvedaja. Ta on autor, motivatsiooni kõneleja, teadliku elu teejuht ja nagu talle endale meeldib öelda humorist.

Õppimine saab olla elamus ja seda me seminaril pakume. Meil on kaks eraldi koolitust, mis tugevalt toetavad ja täiendavad teineteist. Esimeseks on Armin Pajula “Lõpp Edasilükkamisele”. Meis kõigis on valehäbi, piiravaid hirme, uskumusi ja veendumusi, mis justkui oleks tõesed, kuid  tegelikkuses on 90% ulatuses täielik vale ja mitte midagi muud kui mõte. Jah lihtsalt mõte peas ongi see, mis inimesi kinni hoiab. Armin on ekspert asjade läbiviimises ja hirmude ületamises. Ta pakub hulgaliselt erinevaid teadmiseid, meetodeid, harjutusi ja tööriistu, mis sind edasi aitavad. Tahad eelnevalt rohkem teada, siis on sul võimalus osaleda tema tasuta webinaril 11.08.21 kolmapeval zoomi vahendusel. Kõik vajalik info on siin samas leheküljel olemas. Sa saad hakkama ja oled vääriline!

Teise koolituse viib läbi Maiko Johanson, kes on peale enda raamatu ilmumist 2018 aasta lõpust saadik õppinud, uurinud ja praktiseerinud, mida tähendab inimese elulugu, õppetunnid ja kuidas leida sõnum, mis inimesi ligi tõmbab. Ta on ületanud hunnikutes hirme, et jõuda siia seega teab juba omast käest, kui oluline on hirmude mõistmine ja asjade edasi lükkamine. Inimese elust pärinevad teadmised ja õppetunnid endale võibolla esmapilgul ei tundugi nii väärtuslik kui teistele. Selle põhjuseks on asjade, teadmiste ja kogemuste iseenesest mõistetavalt võtmine ehk inimlik eksimus.
  Inimese lugu ei pruugi tunduda talle endale väärtuslik aga tegelikult teistele on, sest mis muud meid siin ilmas ikka ühendab ja üksteisele lähemale toob, kui lugu, lood, pajatused ja vestlused. Ainuke viis siin maailmas kedagi mõista on teda kuulata ja küsimusi küsida. Teadmistest on tänapäeval lihtne luua õppematerjal ning seda neljal erineval moel rahaks muundada teenides inimesi. Tänu ülemaailmsele pandeemiale oleme olukorras kus peame kiirelt kohanema.
Kohaneda ja ennast internetiga sünkrooni viia on võidu valem enda uue, inimestele väärtust toova ettevõtte ja elustiili sõbraliku elu võti. See võimaldab aja ja raha vabadust, sest teed vähem, annad rohkem ja teenid rohkem. Vana süsteem laguneb ning kaheksast viieni madala tunnitöö tasuga ennast ohverdav ajastu on läbisaamas.

Lisaväärtuseks on seal mõnus majutus, toitlustus, saun, koolitused, omavahel tutvumised, harjutused ja kõige tähtsam sarnaselt mõtlevad inimesed kellest igaühel on võimalus koostööks, sõpruseks üksteise toetamiseks ja aitamiseks.

  Õppimine saab olla elamus ja me saame seda teha KOOS KASVADES JA MAAILMA PAREMAKS MUUTES!

400€ KINGITUS

KINGITUS – Mõlemal webinaril loosime välja ühe õnneliku, kes võidab tasuta pääsme Hiiumaal toimuvale seminarile, mille väärtuseks on 400€.  Hind sisaldab terve nädalavahetuse pikkust eksklusiivset retriiti Orjaku Mõisas Kassari saarel.
NB! Ürituse enda info tuleb peagi.

LOOSIMISE PILETID – Loosimisel saab osaleda rohkem kui ühe piletiga. Lisaks meie ürituse jagamisele oma Facebooki ajaliinil, saad sa ühe loosimise pileti lisaks iga webinarile registreerunu eest, kes märgib webinarile kutsujaks sinu nime.

Loosimisel osalemiseks kliki alloleval nupul ning täida ära avanev vorm.

PILDID JAGAMISEKS – Sooviksid lisada jagamisele mõne põneva ja kutsuva pildi?
–> SIIT <–leiad väikese galerii kust valida.

LOOSIMINE – Loosimine toimub webinari ajal otseülekandena. Teeme seda põneval viisil, kaasates loosimisse ka otseülekandel osalejaid. Ning ei, me ei lase lihtsalt inimestel mingit numbrit valida, meil on midagi palju põnevamat varuks 😄

VÕTJATE AVALIKUSTAMINE – Enne loosimise võitja enda võidust teadlikuks saamist, me võitjat muudel kanalitel ei avalikusta. Ehk, et oma võimalikust võidust teada saada, pead sa, kas osalema meie webinari otseülekandes või vaatame seda järele.

WEBINAR NR 1

LÕPP EDASILÜKKAMISELE!

Kuidas Lõpetada Pidev Asjade Edasilükkamine Ning Saavutada Effektiivsus, Mis Suurepäraste Tulemuste Ning Eesmärkide Saavutamiseni Viib.

Kuidas sinul asjade  “ära tegemise” ning eesmärkide saavutamisega lood on?

Kas saad kõik vajalikud asjad ilusti ja sujuvalt õigeks ajaks tehtud ja elu sujub kergusega?

Või

 • Lükkad asju, mis sa tead, et peaksid tegema, aina edasi, leides pidevalt vabandusi, miks neid praegu mitte teha.
  Olgu selleks edasilükkamise põhjuseks näiteks hirm: “Mis siis kui … või aga äkki …”. Või on selleks motivatsiooni puudus?
 • Tunned, et oleks sul vaid rohkem aega, sest aeg kipub lihtsalt kuskile kaduma?
 • Tunned, et kohustuste nimekiri muudkui kasvab ja see tekitab aina rohkem stressi
 • Sooviksid endale rohkem aega, aga kuidas sa ka oma päeva ei sätiks, ei ole sul enda jaoks peaaegu üldse aega?
 • Sul on unistused, mida sooviksid täide, aga lükkad nendega tegelemise muudkui edasi ja edasi.
  Kas siis sellepärast, et kuklas on alateadlikud hirmud: “Et mis teised arvavad, kui …? Mis siis kui see läbi kukub? Mis siis kui … jne jne.
  Või siis vabandad ennast ajapuudusega, et muud “vajalikud” kohustused võtavad kogu aja ja sellepärast ei saa oma unistuste realiseerimisega tegeleda.

Ja kas sind vaevavad vahel küsimused nagu:

 • Kuidas ma küll kõik need asjad tehtud saan?
 • Miks ma küll nii laisk olen ja ennast motiveerida ei suuda?
 • Miks ma ometi oma tegevust ja edu ISE pidevalt saboteerin?
 • JNE

Kui nõustusid kasvõi mõne eelpool nimetatud väitega, siis tea, et sa ei ole üksi. Edasilükkamine on tänapäeval üks enamlevinud probleeme, miks inimesed ei saa vajalikke ja soovitud asju tehtud.
Kuigi me elame tehnoloogiliselt kõige arenenumal ajastul, kus robotid ja masinad teevad meie eest suurem osa asju ära, on meil pidev tegevuste üleküllus ning ajapuudus. Me elame ajaloo kõige turvalisemal ajastul ja ikka oleme hirmust kanged ja lihtsalt ei julge teha asju mida sooviksime.

Mida sellises olukorras teha ja kas nendele probleemidele on üldse lahendust?

Hea uudis on, et JAH, sellele kõigele on lahendus olemas. Ning neid lahendusi soovingi sinuga jagada, kutsudes sind osalema tasuta Webinaril, kus õpid ja saad teada:

 • Miks me üldse asju edasilükkame ning mis põhjustab asjade edasilükkamise. (Teadmata põhjuseid, ei saa me likvideerida tagajärgi, vähemalt mitte jäädavalt)
 • Hirm kui takistus või hirm kui motivaator
 • Mis on motivatsioon ja kuidas ennast motiveerida. (Motivatsioon ei ole see, mida enamus arvab ning webinaril vaatame motivatsiooni sellise nurga alt, millest tavaliselt mitte keegi ei räägi. Me läheme täiesti motivatsiooni algallikateni välja.
 • Miks on eesmärgi seadmine edasilükkamise seisukohalt väga oluline ja 5 suurimat viga eesmärkide seadmisel.
 • Harjumuste jõud. Kuidas üks igapäevane väike tegevus muudab terve sinu elu
 • Ja lõpetuseks 10 kasulikku ja tõhusat nippi, kuidas edasilükkamisele jäädavalt lõpp teha ning distsipliini ning produktiivsust tõsta.

WEBINARI INFO

KUUPÄEV: 11.08.2021
KELLAAEG: 19:00
KOHT: Zoom keskkond (link saadetakse toimumise päeva hommikul emailile)
KESTUS: 1.5 tundi
LÄBIVIIJA: Armin Pajula
HIND: TASUTA! 😊

WEBINAR NR 2

KUIDAS LEIDA OMA SÕNUM JA SEDA EESTIGA JAGADA

Kuidas Leida Oma Lugu, Sõnum Ja Edastada Seda Eestile, Luues Sellega 4 Erinevat Sissetuleku Voogu Ja Kasutades 7 Lihtsat Sammu Ilma Eelneva Kogemuseta

Selles maailmas on uut sorti tegija ja see oled sina….

Uus Tegija on…

 • Inimene, kes tunneb sees kutset inimesi aidata ja sellega maailma muuta
 • See on Coach, kes tahab elusid muuta
 • See on Spiiker ja Lektor, kes tahab oma häält maailmaga jagada
 • See on Ekspert, kes tahab suuremat mõju maailmale avaldada, kui lihtsalt raamat
 • See on teenuspõhise ettevõtte omanik, kes on väsinud aega raha vastu vahetamast

See oled sina!

Sa oled kas algaja või juba veteran, kes on saavutanud mingid piirid ja vajab edasi liikumiseks lisa teadmiseid, oskuseid või müksu.

Tõelised Tegijad ja Kuulsused aitavad viia maailma edasi, jagades oma elulugu ja sõnumit, saades selle eest väärtuslikku tasu.

 • Oled sa juba oma elulugu põhjalikult uurinud ja leidnud sealt sõnumi koos väärtuslike õppetundidega, millest luua õppeprogramm, et aidata inimesi ja sellega luua endale elustiili sõbralik ettevõte, mis võimaldab aja ja raha vabadust?
 • Tead sa kuidas seda potentsiaalselt tervele Eestile jagada luues sellega endale 4 erinevat sissetuleku voogu?
 • Millised on need 4 erinevat  sissetuleku voogu ja millised on need 7 lihtsat sammu, mis seda kõike võimaldab?
 • On sinu kliendid kokku kuivanud ja sa kuidagi ei ulatu nende hingede ja südameteni?

Pole lugu, sest kui miski pole kindel, siis on kõik Võimalik ja sellel vebinaril tutvustan ma sulle  “Sinu Sõnum Eestile” Õppeprogrammi kavandit.

See kavand sisaldab: ”Loo Valemit – Sinu Loo Kujundamise Meetod”, mis aitab sul leida oma lugu ja sõnum ning meelitab uusi kliente. “Toote Kavandi Plaan” see on sama rada mida ma ise kasutan. See toimib ja ma tutvustan seda ka sulle.  “Kursuse Loomine, Pakkimine Ja Hindamine” ning “läbimurdeline Kliendi Registreerimise Vestlus” ja paljut muud.

Võibolla algas sinu ettevõtlus rada longates ja raskustega, sest sul lihtsalt polnud kõiki vajalike pusle tükke, et see efektiivselt toimima panna. Kogu see ülemaailmne pandeemia möll on pannud meid kõiki olukorda, kus peame astuma ebamugavusse ja ennast ületama, õppides uut moodi tegutsema ja väärtust looma. Selle asemel, et otsida ja püüelda iga uue strateegia poole, soovitan ma sul keskenduda ainult ÜHELE.

Asi on nii, et sa ei saa hindeks 5+ proovides kõike.

Mida sa aga saad, on paigal seismine, põletades ketse kohapeal, tehes justkui sitaks palju aga mitte midagi. 🙂 Tehtud ja katsetatud. See ei toimi ja tulemuseks on ainult väsimus ja suur tossupilv.

Tõsi on see, et mis iganes äri sa ajad või alles mõtled ajama hakata, raha toob sisse klient. Seega sul on neid vaja! On mul õigus?

Kõik saab alguse sinu isiklikust loost ja sõnumist, mis puudutab inimeste hingi ja südameid. Ausus, autentsus ja haavatavus on läbipaistev ja kiirgav. Selle meeletu infomöllu sees valivad inimesed sinu LOO kõigepealt.

Tule Tasuta webinarile ja õpi!

Kui sinu jaoks on hetkel uskumatu ja hoomamatu kogu see trall, siis külasta kõigepealt Tasuta webinari, mis toimub kolmapäeval 04.08.21. Minu kolleeg Armin Pajula räägib hirmudest ja edasilükkamisest ning seal saad piisavalt tugeva põhja, et liikuda julgelt edasi ka siia webinarile.

Näeme juba varsti!

WEBINARI INFO

KUUPÄEV: 18.08.2021
KELLAAEG: 19:00
KOHT: Zoom keskkond (link saadetakse toimumise päeva hommikul emailile)
KESTUS: 1.5 tundi
LÄBIVIIJA: Maiko Johanson
HIND: TASUTA! 😊

Kes on Armin?

Kui minu käest küsida, kes on Armin ja millega ta tegeleb, siis sellele küsimusele on lühidalt vastamine suhteliselt keeruline. Aga ma proovin seda siiski teha 😄

Võib öelda, et olen keegi, kes on pühendunud enda parima versiooni loomisele ja kasutab selle käigus kõike, mis aitab kiiremini ja effektiivsemalt paremaks saada kõigis elu aspektides (füüsis ja tervis, intellekt, emotsioonid, karakter, mõtteviis, suhted, vanemlus, jne).

Seega on mind läbi aastate köitnud kõik, mis aitab neis kategooriates paremaks saada ning olen omandanud infot võimalikult paljudest allikatest, et võimalikult mitmekülgsed teadmised omandada.

Aga…

Kuna teadmine on küll jõud, kuid ilma tegevuseta on see kasutu, taandub lõpuks kõik sellele, kuidas teadmised igapäevaellu rakendada.

Selle jaoks elan ma printsiibi järgi: “Tee valik ja lihtsalt ole see IGA päev”. Lühidalt öelduna tähendab see, et loo oma peas enda parim versioon, kes sa soovid olla (kuidas käituda, kuidas mõelda jne) ning lihtsalt tee valik see isik iga päev lihtsalt olla. Tee asju, mida su parim versioon teeb. Mõtle, kuidas su parim versioon mõtleb. Käitu, kuidas su parim versioon käitub jne.

Teoorias lihtne, praktikas … eee… Eks me igaüks vast tea, kui lihtne on uusi muutusi sisse viia, eriti mis puudutab uute soovitud harjumuste loomist.  😉

Kuna iga muutus saab alguse sellest, mida sa teed nüüd ja praegu, mitte sellest, mida sa kavatsed teha, nõuab parima versiooni loomine väga kindlat igapäevast rutiini ja kava jälgimist. Ning see omakorda nõuab tugevat distsipliini ning pidevat ebamugavustsoonist väljumist.

Kuna distsipliin ei ole aga olnud minu kõige parem sõber, on kindla kava juures püsimine mulle suureks väljakutseks olnud.

Läbi aastate ja erinevate ideede, tehnikate  ning häkkide uurimise, olen lõpuks väljatöötanud süsteemi, mis aitab mul uusi harjumusi luua nagu kellavärk. Ning ka oma kava ning rutiini juures püsimine on tõhusam kui kunagi varem.
Distsipliin, see on nüüd minu teine nimi!  😊

Seega, kui me räägime asjade edasilükkamisest, distsipliinist ja soovitud harjumuste loomisest, siis võin julgelt väita, et sa oled õiges kohas, kui sind kimbutavad Webinari kirjelduses olevad probleemid.

Aga nagu öeldakse, oma silm on kuningas, seega näeme juba webinaril.

Kes on Maiko?

Kui kedagi väga huvitab, kes see Maiko on, siis uurige isiksuse tüüpi INFJ ja INFT.

Olen 2018 aastal ilmunud ingliskeelse raamatu “Success unlimited by Maiko Johanson” autor ja seal raamatus on minu bio järgmine:

“Maiko usub, et kõik loksub elus paika siltidega ja ilma. Ta on otsija, kirjutaja, poeg, vend, onu, sõber, mees ja maailma rändur. Ta usub, et ta on mitte midagi, samas on tal kõike.

Teie lahkel loal jagan ma ühe enda parima õpilase, kliendi ja tänaseks sõbra kirjeldust sellest, mis on päevakohane minu tegemistes.

Sõnade autor Mairi Kiis

Kõik saab alguse õigest tundest…

Elus on õnneks nii, et kui oma eluteelt päris rappa hakkame minema , siis varem või hiljem tuleb keegi, kes näitab taas õige suuna kätte. Iseasi kas me selle ära oskame tunda?? 

Mina olin ennast laulatanud oma töökohaga ja seda ühtlase jadana ca 15 aastat. Töökoht oli see, mis mulle tiitli ja positsiooni elus andis. Mind ennast sellel teekonnal ei olnud, seal oli vaid minu ego. Oluline oli vaid ametialane positsioon ja raha ja siis muidugi asjad, mida selle raha eest sai soetada.  Olin olnud 15 aasta jooksul paljude Tallinna uhkete restoranide ja kohvikute juhataja. Kuna ma olen inimesena väga empaatiline ja sooja energiaga, siis äris selle baasilt läbi ei löö. Nii olidki minu karjääriredelil sagedased tagasilöögid, millede põhjustes tundsin süüd endal olevat. Ikka süüdistasin ennast, et ma pole piisavalt tugev, et ma pole piisavalt ambitsioonikas, et mina olen midagi valesti teinud, et ettevõtte pankrotti läks või peakokk ära tahab minna. 🙂 

Kuna ma polnud enda sisse kunagi sügavalt vaadanud, siis ei olnud mul ka vastust, et miks elu tagasilöögid ja kukkumised mind nii sügavalt ja valusalt puudutavad… lausa jalust pikali löövad. Ja oi kui raske on jälle maast tõusta, aga ma tõusin ja jätkasin samal viisil. Panete tähele… samal viisil!!!

Elu andis ammu märku, et nii ei saa. Ma ei osanud aru saada , et mis märgid need on ja jätkasin. Arvake mis juhtus? Keha ei jaksanud enam, nüüd algasid meeletud peavalud. Kas ma kuulasin… ei!!! Meditsiin diagnoosib migreeni. Ma elasin sellega 3 aastat, sõin ravimeid ja ei uskunud meditsiini, aga tööd tuli teha….positsioon oli oluline! Ma ei saanud endale lubada olla nõrk, olla haavatav. Ma ei julgenud tunnistada, et seda on minu jaoks hetkel liiga palju ja mu keha vajab puhkust!

Lõpuks see hetk ikkagi saabus, elu andis veel ühe löögi. Mu ema jäi raskelt haigeks, kes samuti on pühendunud terve elu vaid tööle. Alles nüüd… alles nüüd…. kui mulle kõige kallim inimene taheti minu juurest ära viia…  jõudis mulle kohale , et mitte midagi elus ei ole olulisemat kui Mina Ise ja minu lähedased! Ma kirjutasin lahkumisavalduse. Ma ei teadnud mis saab edasi, ma ei otsinud uut tööd, teadsin vaid, et tahan puhata ja sellelt rattalt maha saada!

Sama päeva õhtul kirjutasin endale manifesti, et mul jätkuks tarkust 3 kuud puhata ja tegeleda endaga. Taastada ühendus iseendaga!

Järgmisel hommikul tuli läbi FB minu ellu Maiko, kes kutsus mind osalema 21 päevasel külluse teekonnal. Ma vajasin seda kui hapnikku, et mitte oma teelt kõrvale kalduda. Sellelt uuelt teelt, mille olin just valinud.  Maiko hääl oli rahustav ja kindlustunnet sisendav, tema vaatenurk elust oli kõike seda, mida oma unistustes olin alati soovinud. Näha maailma ilusa ja turvalise paigana, näha ennast kõikvõimsa Võlurina! Need on muinasjutuliselt võimsad väljendid, aga kes keelab mul elu sellisena näha! Mina ise teen ju valiku, millisena oma elu näen ja kujundan! Ma polnud tänaseni endale seda  võimalust andnud, kõik oli vaid unistusteks jäänud.

Nüüd üks väga oluline vahemärkus, et kui sa oled üks nendest , kes on oma elus valikute ees ja sa kahtled, et kas see on ikka sulle õige või mitte?  Siis usalda ennast st, kui sa kahtled- siis see ei ole sulle. Kõik mis on sulle õige – sa tead seda kohe! Sa tead seda tunnet, et see on just see, mida sa vajad ja sa ei kahtle selles!

Maiko nägi minus Mind ennast. Ta oskas näha ja tunnetada minu sügavamaid tundeid ja uskumusi. Ta hammustas päris kiiresti läbi, mis on minu tõeline potentsiaal. Sellega oli loodud usaldus ja koostöö sai alata. Ma lubasin ennast juhtida! Äärmiselt oluline! Kui oled valinud mentori/treeneri/ teejuhi , siis sa pead teda usaldama! Mina andsin juhitavuse Maikole ja tegin täpselt nii nagu tema õpetused ette nägid. Ainult nii on tulemused reaalsed!

Läbi enda loo kirjutamise liikusin ma väga sügavale enda sisse, kohtadesse kuhu polnud suutnud mind viia mitmed terapeudid. Oma lugu mitmeid ja mitmeid kordi ümber kirjutades ja iga kord uue nurga alt vaadates, sain ma aina enam vastuseid, miks olin ennast ametialaselt orjaks müünud, kuhu oli kadunud minu Minapilt, kus on minu piirid  emana, naisena ja mida tegelikult tähendab enesearmastus jpm. Töö jätkus ja peale 4 kuud puhkust maakodus ja koostööd Maikoga, hakkas minus taas tärkama soov ja tahtmine olla nähtav ja elust osa saada!

Nüüd olid aga hoopis teised soovid. Prioriteet oli olla- Mina Ise – igas olukorras. Olla lõpuni endaga aus ja näha igas tegevuses kasvulava mitte orjapõldu. Ma ei olnud enam ohver, mina ise tegin valikuid ja võtsin nende eest vastutuse.

Julgen nüüd unistada ametialast, mis pole minu eelneva töökogemusega üldse seotud. Tean, et oma sooja ja suure südamega saan ma olla kasvulavaks lastele! Ma tunnetasin ära, et ma ei pea andma sinna oma energiat, kus seda ei osata väärtustada vaid ma saan ise valida. Ma valisin haridussektori ja astusin Tallinna Ülikooli õppima klassiõpetaja eriala, sest ma tean, et lapsed näevad meid, nemad näevad meie hinge ja nendega ei ole vaja ennast peita, ei ole vaja olla keegi teine, ei ole vaja mängida nn „ärilisi mänge“. See äratundmine on olnud nii ilus ja õige!

Tean, et koolitan ühel päeval õpetajaid, et ka nemad oma hinge näeksid ja seda oma lastele näitaksid. Õpetajad-mentorid-suunajuhid- me kõik näitame teed! Mina tahan olla päris alguses- koolis!

Olen tänulik, et tundsin ära minu suunanäitaja Maiko!

Tänu Maiko koolitusele oskan ennast väärtustada ja teha kõiki valikuid endast lähtuvalt. Tean enda piire ja ei pelga neid välja näidata. Tänu Maiko koolitusele julgen olla haavatav ja autentne. Tänu Maiko soovitatud raamatutele, on mul oluliselt parem sõnavara ja väljendusoskus. Tänu Maiko koolitusele julgen ma inimeste ees esineda , sest ma tean, et mul on mida öelda! Tänu Maiko koolitusele julgen ma teha FB videopostitusi. 🙂

Tänu Maiko koolitusele olen ma täna Parem Mina!

Aitäh sulle Maiko!

 • Mairi Kiis
Facebook
Twitter
Telegram
WhatsApp
JÄLGI MEID