EBYLiM Boonuspunkt

Külluse ja transformatsiooni sünergia

EBL tehniline info

Ja tokenoomika (tokenomics)

Mis teeb EBL väärtuslikuks ja kuidas Me EBL hinda ajas järk-järgult kasvatada kavatseme.

TEHNILINE INFO

🔷 Plokiahel:  Polygon (MATIC), hiljem lisandub ka BEP20 (Binance Smart Chain)
🔷 Nimetus: EBYLiM
🔷 Ticker: EBL
🔷 Lepinguaadress: 0x395A593c4b15dBfEd7740e895fcEc409aDf49aA3
🔷 Max Kogus: 77 777 770 EBL
    ▪️
EBYLiM preemiad = 50 000 000 EBL (Väljakutsetel ja kursustel ülesannete sooritamiste eest jagatav preemia)
    ▪️ Ettevõte = 7 777 777 EBL (Ettevõtte enda porfellis olev kogus)
    ▪️ Eelmüük = 5 000 000 EBL (Esialgse platvormi loomise rahastamiseks tehtav eelmüük, mis stardib 24. novembril 2022. Rohkem saad lugeda -> SIIN <-)
    ▪️ Turundus =  15 000 000 + kõik, mis eelmüükidest järele jääb. (Erinevateks turunduskampaaniateks ja projekti arendamistööde rahastamisteks kasutatav osa)
🔷 EBL baashind: 0,004€*

*EBYLiM keskkonnas on EBL baashinnaks 0,004€ ja see kasvab ajas pidevalt (rohkem infot allpool)

EBL TOKENOOMIKA

MIS ON EBL

EBL = EBYLiM platvormi lojaalsuspunkt. EBL on justkui EBYLiM platvormi virtuaalne raha, millega saad tasuda erinevate EBYLiM toodete eest. Sõltuvalt tootest ja parajasti käimasolevast kampaaniast on Sul EBL’ga võimalik tasuda kuni 70% toote hinnast.

EBL UNIKAALSUS ETTEVÕTLUSES

Sarnast lojaalsuspunktide süsteemi kasutavad väga paljud ettevõtted, kus sa saad ostude ja teenuste kasutamise eest kogutud ettevõtte “raha”, sama ettevõtte või tema partnerite juures toodete eest tasumiseks kasutada.

Mis teeb aga EBL unikaalseks võrreldes teiste sarnast süsteemi kasutavate ettevõtetega, on see, et EBL hind ei ole fikseeritud samale tasemele (tänane 1€ “Rimi raha” võrdub aasta pärast samuti 1€ Rimi raha).
Kuna EBL väärtus ei ole EBYLiM keskkonnas fikseeritud, saame me ise määrata kui palju üks EBL väärt on. Mis tähendab, et tänane 1€ EBYLiM raha võib aasta pärast võrduda hoopis 10€ EBYLiM rahaga. Ehk tänase 15€ soodustuse asemel saaksid aasta pärast näiteks hoopis 150€ soodustust. Minule teadaolevalt ei paku üksi teine ettevõtte sellist võimalust. 😊

EBL UNIKAALSUS KRÜPTOMAAILMAS

Iga krüptavara juures tuleb esimesena küsida: “Mis annab sellele krüptovarale väärtuse? Miks peaks keegi seda soetama?

Vaatame selle küsimuse vastust EBL puhul.
Kuna me saame EBYLiM keskkonnas ise otsustada, kui palju 1 EBL väärt on (kas 1 EBL annab 10 senti soodustust või hoopis 10 euri soodustust), annab see meile lausa ebavõrdse eelise teiste krüptovarade suhtes.

Jah, me võime ju platvormil kunstlikult hinda kasvatada, aga oluline on ju siiski, et avatud turul hind tõuseks. Neid “isehakanud” hinnatõstjaid on läbi ajaloo ennegi olnud ja praktiliselt kõiki on lõpuks sama saatus tabanud. Kuidas meie seda dilemmat lahendame, et ka avatud turul väärtus püsivalt ülespoole tõuseks?

Luba mul Sulle tutvustada unikaalset väärtuse kasvu mudelit, mis muudab EBL täiesti unikaalseks krüptvaraks ning mis minu arust võiks iga tõsisema krüptoinvestori radaril olla.

EBL VÄÄRTUSE KASVU MUDEL

EBL Väärtuse Kasvu Mudelil on 4 sammast.

KOKKUVÕTE

EBL näol on tegu väga unikaalse krüptovaraga, millel on kindel otstarve ja mille hind sõltub otseselt ettevõtte edukusest ning enesearengu ja eneseabi vajadusest.

EBL 4-sambaline väärtuse kasvu mudel loob tingimused, kus EBL väärtus ajas aina kasvab ja see muudab selle väga ahvatlevaks krüptovaraks.

EBL Kontseptsioon

EBL Kontseptsioon

Unikaalne lähenemine, mis annab enesearengule ja koolituste läbimisele täiesti uue mõõtme
Loe Rohkem

EBL Ajaliin

EBL Ajaliin

EBYLiM olulisemad sündmused, alustades kontseptsiooni sünnist ja lõpetades kaugemate tuleviku plaanidega.​
Loe Rohkem

EBL Numbrid

EBL Numbrid

EBL olulised numbrid ja statistika
Loe Rohkem

EBL Eelmüük

Super võimalus EBL tookeneid omandada

Eelmüük lõppenud!